Kilka słów o przestrzeni

Brak pomysłów, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda najlepiej. Projektowanie wnętrz Szczecin Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych...O wnętrzach można napisa

Kilka słów o przestrzeni Projektowanie wnętrz Szczecin
O wnętrzach można napisać dużo. Bez wątpienia jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich domach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak pomysłów, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda najlepiej. Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych...O wnętrzach można napisać dużo. Bez wątpienia jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich domach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak pomysłów, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda najlepiej.

Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych mieszkaniach to zdecydowanie koszmar. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale nad gustem trzeba tez popracować. To, że jakiś kolor jest naszym ulubionym nie znaczy, że trzeba nim malować ściany. Intensywnie czerwona sukienka może wyglądać fajnie, jednak takie pomieszczenie będzie sprawiać złe wrażenie. Poza tym intensywne kolory są po prostu męczące, a w domu mamy przecież odpoczywać.

Dobrze jest tak zaprojektować dom, by czuć się w nim dobrze. I nie, naprawdę nikt nie czuje się dobrze w małych, klaustrofobicznych pokojach, pomalowanych na jakieś dzikie kolory. Biel to naprawdę NIE JEST nudny kolor! A żółte ściany nie sprawią, że będzie przytulnie. Nastrój budujemy dodatkami, meblami NIE kolorem ścian. Pamiętajmy - mniej znaczy więcej. Lubisz żółty? Super. Kup żółtą półkę, szafkę, czy nawet kanapę. Lub krzesła. Ale nie serwuj sobie jajecznicy na ścianach!Podobny temat również Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach. Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach. W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.