Budowane by się zepsuć laptopy

Dodane: 29-03-2014 10:43
Budowane by się zepsuć laptopy Nowy post ponownie trochę komputerowy, bo jak już wcześniej wspominałem bardzo przyjemnie mi się na ten temat bloguje. Konkretuzując to dzisiaj pragnąłbym napisać o badziewności wykonania...Nowy post ponownie trochę komputerowy, bo jak już wcześniej wspominałem bardzo przyjemnie mi się na ten temat bloguje. Konkretuzując to dzisiaj pragnąłbym napisać o badziewności wykonania niektórych laptopów. Naprawa laptopów Rybnik

Można by pomyśleć, że jak płacimy krocie za sprzęt komputerowy pokroju laptop, to będziemy mogli się nim cieszyć bezawaryjnie długi okres czasu. Niestety jak większość z Was wie tak nie jest. Notebooki z niższej półki cenowej jaki i z tej bardzo wysokiej, są po prostu stworzone tak, aby nie wyciągnąć dłużej niż kilka miesięcy po gwarancji. Powodem tego jest sposób projektowania i wykonania notebooka przynosi dużo większe zyski niż zrobienie tego trochę porządniej.

Oczywiście podobnie jest ze wszystkim dzisiaj. Żarówki mają limity określone przez UE do 1000 godzin pracy, firmy produkujące żarówki świecące dłużej, zmuszone są płacić olbrzymie kary. Samochody dzisiaj napakowane są badziewną elektroniką, podatną na zepsucie, co więcej niemożliwa jest naprawa. To samo stało się z laptopami, zamiast serwisować firmy wyrzucają zareklamowanie sprzęty elektroniczne i wysyłają w ramach gwarancji nowe! Jaki jest sens ?

Na tym skończę, bo musiałbym sięgnąć po cięższe słownictwo. Zostawiam Was z pytaniem „Jaki jest sens?”. Zastanówcie się nad tym i odpowiedzcie w komentarzach. Dzięki, cześć.Polecam również Naprawa laptopów Rybnik Naprawa laptopów Rybnik - to całkiem niezłe Znazlazłem także Naprawa laptopów Rybnik Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: Naprawa laptopów Rybnik - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.